Временно без вода ще са части от столицата на 18 септември, понеделник, заради ремонти, съобщава "Софийска вода"
Монтаж на водомерен възел на ул. "Димитър Петков", ж.к. "Зона Б-19", е причина за спиране на водата от 9.00 до 14.00 ч. на живеещите на ул. "Димитър Петков" - от бул. "Александър Стамболийски" до бул. "Тодор Александров". При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на ъгъла на ул. "Димитър Петков" с бул. "Александър Стамболийски".
Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. "3 март", с. Горни Богров, няма да имат вода от 10.00 до 16.00 ч. живеещите на ул. "3 март", ул. "Ботунски път", ул. "Шабаница", ул. "Воденицата". Ако се наложи, ще бъде осигурена водоноска - пред кметството.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра