От 13 до 23 ч българско време днес границата ни със Сърбия ще бъде отворена за свободно преминаване при погранични селища - Салаш и Ново Корито.
Причина за отварянето на границата е международния събор "Кадъ Боаз" край Белоградчик, който започва днес и ще продължи до 22 юли.
Смесена комисия от представители на община Белоградчик и сръбската община Княжевац се срещнаха на граничния пункт "Връшка чука" и уточниха регламента, по който ще протече събора между двете погранични селища.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро