Жена на 40 години е загинала днес, докато си е правила селфи на виадукта при "Витиня", потвърдиха за БНТ от МВР. Инцидентът е станал на 35-и километър в посока Варна.
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори