14-годишно момче е в тежко състояние след токов удар в Ямбол. Инцидентът е станал вчера около 12.30 часа на улица "Росица" в областния град.
По първоначални данни става дума за битов инцидент. На място незабавно са били изпратени екипи на полицията и спешна помощ. Пострадалото дете е транспортирано до МБАЛ "Свети Пантелеймон" в Ямбол, където е настанено в отделението по анестезиология и интензивно лечение.
От лечебното заведение съобщиха, че състоянието му се подобрява, но се налага детето да остане под лекарско наблюдение и лечение в реанимация още няколко дни.
Извършен е оглед на мястото на инцидента, разпитани са свидетели и се изясняват всички обстоятелства около случилото се. По случая е образувано разследване. От полицията в Ямбол уточниха, че към момента се работи по версия за битов инцидент. Работата по случая продължава.
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"