1652 са потвърдените случаи на коронавирус у нас.
Общо 321 са вече излекуваните. 316 души са настанени в болница, като 37 от тях са в интензивни отделения.
Броят на починалите е 78.
Още един медик от Столичната спешна помощ е с положителна проба за COVID-19. Това показват данните на Националния оперативен щаб за борба с коронавируса.
С новия случай общият брой на заразените медици в страната достигна 177.
Катя Сунгарска, говорител на Спешна помощ - София: Най-малко 15 са заразените медици от Столичната спешна помощ.
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"