Адриан Андреев отпадна във втория кръг на квалификациите на "Ролан Гарос"

Българинът отстъпи с 6:4, 5:7, 3:6 от №148 в света Джулио Дзепиери от Италия. Срещата продължи 2 часа и 19 минути.

адриан андреев успя влезе основната схема тенис турнира брест
19:25, 22.05.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Адриан Андреев отпадна във втория кръг на квалификациите на „Ролан Гарос".

Андреев направи старахотен обрат от 0:4 до 6:4 в първия сет. Във втората част Адриан поведе с пробив при 3:2, но допусна рибрейк за 3:3. При 4:5 срещата беше прекъсната за повече от два часа заради дъжд.

След това Андреев изравни за 5:5, но загуби следващите два гейма за 5:7. Българинът пропусна на два пъти преднина от пробив във третия сет и загуби с 3:6.

България завърши на четвърто място в отборното класиране при девойките на европейското по художествена гимнастика в Будапеща
Мълния удари 30-годишен мъж в столичния квартал "Младост"