Подготвителният лагер на българина ще продължи до 20 септември.
Най-добрият български скиор Алберт Попов и неговият екип воден от Ивайло Борисов продължават тренировките на сняг на глетчера Саас Фее в Швейцария, съобщиха от Българската федерация по ски.
Подготвителният лагер ще продължи до 20 септември. Алберт тренира усърдно за новия олимпийски сезон. За Попов това ще е трето поредно участието на Зимни олимпийски игри. Освен на игрите в Милано и Кортина най-добрият български алпиец ще стартира и в 12-те слалома за Световната купа, като първият от тях е на 16 ноември в Леви (Финландия).
Бостън Брюинс увековечава легендата Патрис Бержерон с изваден от употреба номер
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"