Губернаторът на щата Ню Йорк Андрю Куомо беше удостоен с награда "Еми" за "майсторско използване на телевизията в служба на обществото по време на пандемията от COVID-19.
Наградата е за това, че в най-мрачните времена неговите думи са давали надежда, а поведението му е било пример за истинско лидерство.
Международната академия за телевизионни изкуства и наука връчи отличията на виртуална церемония. Куомо получи поздравления от режисьор Спайк Лий, актьорите Робърт де Ниро и Били Кристъл.
Сладки изкушения на футболна тематика: Пекарна в САЩ предлага курабии с формата на топки и талисмани
На фона на мирните преговори между САЩ и Иран: Техеран настоява - "няма да се откажем от правото си да обогатяваме уран"
Джей Ди Ванс: Надявам се да постигнем напредък по ядрената тема и по въпроса за прекратяването на огъня в Ливан
Затварянето на Ормузкия проток вдига залозите преди началото на преговорите Иран-САЩ утре
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията