от Борил Гочев , Източник: БНР
10:10, 25.08.2020
Чете се за: 00:36 мин.
арда накрая записа първи успех кампанията

Арда победи с 2:0 ЦСКА 1948 на стадион "Васил Левски" в столицата в мач от 3-ия на кръг на Първа футболна лига и спечели за първи път през сезона.

След две равенства пък "червените" остават без успех в дебютната си година в елита.

Арда поведе в резултата още в 14-та минута, когато Иван Коконов подаде за Спас Делев зад защитата на домакините и той преодоля Даниел Наумов за 1:0.

Денислав Александров пропусна да изравни за ЦСКА 1948 в 33-та минута с далечен удар, а Светослав Ковачев върна услугата малко по-късно.

Три минути преди края на редовното време той дриблира покрай двама защитници на домакините и остана очи в очи с Наумов, но стреля покрай страничната греда в аут.

Арда поведе с 2:0 в 59-та минута с брилянтен гол. Наумов отрази удар на Матеус Леони и топката влезе балонно в наказателното поле, където Коконов я посрещна със задна ножица право в мрежата на "червените".

Мартин Камбуров удари греда за домакините от ЦСКА 1948 , които не успяха да направят много повече пред вратата на гостите.

Григор Димитров загуби от Фучович в Ню Йорк
Омбудсманът поиска извънредна проверка на „Топлофикация София“ за изравнителните сметки