Поради възникнал технически проблем в 14.00 ч. днес временно е преустановено газоподаването в няколко квартала на София, съобщиха от "Овергаз".
Засегнатите райони са "Витоша", "Студентски град", "Младост", "Манастирски ливади", "Малинова долина", "Драгалевци", "Симеоново", "Кръстова вада", "Панчарево", "Дружба", "Бистрица" и "Хладилника".
Екипи работят за възможно най-бързото възстановяване на газоподаването, съобщават от компанията. Няма данни кога то ще бъде възстановено.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Обвиняемият за убийствата в Угърчин остава в ареста, реши Окръжният съд в Ловеч
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк