Надпреварата се проведе в Кардиф.
Българките Стефани Стоева и Цветина Попиванова спечелиха три бронзови медала от международния турнир по бадминтон от „International Series“ в Кардиф (Уелс).
Водачката в схемата на единично Стефани Стоева достигна до полуфиналите, където отстъпи в оспорван мач пред номер 7 Сюй Вей (Австрия) с 22:20, 18:21, 19:21 за 54 минути.
На двойки жени номер 5 Стефани Стоева и Цветина Попиванова също се класираха за полуфиналите, където претърпяха поражение от четвъртите поставени Анна Клаусхолм и Лерке Хвид (Дания) с 16:21, 18:21 за 32 минути.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите