България завърши на първо място в класирането по медали на Балканиадата по джудо за кадети в Черна гора

българия завърши първо класирането медали балканиадата джудо кадети черна гора
Снимка: БФ джудо
15:17, 05.06.2023
Чете се за: 01:05 мин.

България завърши на първо място в класирането по медали на Балканиадата по джудо за кадети до 15 години в Подгорица (Черна гора).

Тимът спечели 5 титли, 3 сребърни и 9 бронзовия отличия, а други девет състезатели останаха на крачка от подиума и се наредиха пети.

Шампиони станаха Емил Христов (46 кг), Махмуд Жаафар (50 кг), Самуил Димитров (60 кг), Елица Тодорова (57 кг) и Ева Амико (над 63 кг), съобщават от БФ Джудо.

Втори в отборното класиране е тимът на Румъния също с 5 титли, 3 сребърни и 5 бронзови медала, както и 8 пети места. Тройката допълва Молдова с актив от 4-4-4-6. Общо осем тима взеха отличия от шампионата.

Тото Волф е набелязал четирима пилоти за мястото на Хамилтън в Мерцедес, Верстапен е сред тях
14:35, 28.03.2024
Оскар Сундквист пропуска остатъка от кампанията в НХЛ
14:23, 28.03.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Фернандо Каранга: Основната ми цел е да бъда шампион с ЦСКА и няма да се откажа, докато не стане
13:51, 28.03.2024
Чете се за: 04:32 мин.
Христо Стоичков: България страда вече много години
13:32, 28.03.2024
Чете се за: 03:32 мин.
ОСК Левски отличи най-добрите си състезатели и треньори за 2023 г.
13:16, 28.03.2024
Чете се за: 02:20 мин.