ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Берое обяви трети нов

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:55 мин.
Спорт

Старозагорци представиха защитника Георги Вълчев.

ПФК Берое
Снимка: startphoto.bg
Слушай новината

Ръководството на Берое обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.

На страницата си във Фейсбук старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик).

"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото", коментира Вълчев.

Защитникът изигра 19 мача за Хебър през миналия сезон, като отбеляза два гола.

Преди ден от Берое официално представиха бившите футболисти на Марек (Дупница) Симеон Вешев и Борислав Вакадинов.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?