За последно гардът демонстрира своите възможности в редиците на Брод на Сави.
Берое Стара Загора осъществи още един трансфер в рамките на седмицата. След като само преди два дни привлече Найла Йънг, „зелените“ си осигуриха услугите на второ ново чуждестранно попълнение. Под ръководството на Албена Хубенова и Тодор Тенев ще играе Алия-Дийн Ахмад, обявиха тази вечер официално от клуба. Американката ще се подвизава с екипа на старозагорския тим до края на настоящия сезон.
За последно гардът демонстрира своите възможности в редиците на Брод на Сави. Тя остава добри впечатления за хърватките. Ахмад приключва със средно по 18.4 точки, 6.5 борби и 3.5 асистенции за 22 мача в хърватския елит.
Досега 26-годишната състезателка е трупала опит и в португалския ПНБ Лурес. На колежанско ниво Ахмад преминава през Флорида Мемориал Юнивътсити.
България разгроми Република Северна Македония в контрола преди евроквалификациите
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Бившият директор на ДАНС – Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна