Билетите за мача на Левски срещу Апоел (Беер Шева) от третия квалификационен кръг на футболния турнир Лига на конференциите са изчерпани, съобщават от клуба шест часа преди първия съдийски сигнал.
От клуба поканиха всички фенове с пропуски на "син" купон пред стадиона от 17:30 часа. Там ще бъде и бившият вратар на отбора Боян Йоргачевич, който ще раздава автографи и ще бъде на разположение за снимки с привърженици между 18:00 и 19:00 ч.
"Левскари, информираме ви, че всички пуснати в продажба билети за фенове на Левски за мача с Апоел (Беер Шева) са разпродадени. Благодарим Ви за невероятния интерес към срещата. Не се съмняваме, че горещата ви подкрепа ще даде криле на футболистите и треньорския щаб", съобщават "сините".
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Абърдийн и Димитър Митов спечелиха втората си точка в Лигата на конференциите при равенството с Ноа
Гидженов показа 7 жълти картона при победа на Омония в Лигата на конференциите
Абърдийн и Димитър Митов започнаха сезона в Лигата на конференциите със загуба
По Конституция: Президентът трябва да връчи проучвателен мандат на ГЕРБ
Акция на синдикатите пред парламента - КНСБ и КТ "Подкрепа" с въпрос към депутатите