Боряна Калейн донесе трето злато за България от провеждащата се в София Световна купа по художествена гимнастика!
Калейн завоюва златото на финала на съчетанието с лента, след като получи оценка от 22.150 точки.
По-рано българката стана първа на обръч и на бухалки, както и трета на топка, а вчера взе сребро в многобоя.
Втора се класира Анастасия Салос (Беларус) с 21.600 точки, а трета е италианката София Рафаели с 21.350 точки.
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси крайбрежието на Венецуела (СНИМКИ)