Върховният административен съд спря дългата драма и отмени решението, което блокираше строежа.
Пречката досега беше частен имот, попадащ върху трасето. Собствениците обжалваха, но върховните магистрати решиха: общественият интерес е по-важен от частния.
Съдът дори подчерта, че сегашното положение е опасно за движението и хората.
Решението е окончателно – вече няма обжалване. Така че скоро можем да очакваме завършен булевард.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата