Отборът на Челси спечели с 2:0 срещу лондонския си съсед Фулъм в мач от 34-ия кръг в английската Висша лига. И двата гола реализира германеца Кай Хавертц, който бе точен в 10-ата и 49-ата минута.
Сънародникът му Тимо Вернер даде и двете асистенции.
Челси остана четвърти и вече е с 61 точки, на две зад Лестър 63. Фулъм пък е 18-и с 27 точки и евентуалното му спасяване от изпадане граничи вече със сферата на фантастиката.
А в друга среща от кръга Евертън загуби с 1:2 от Астън Вила на своя "Гудисън Парк".
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра