Кристъл Палас - Челси
Снимка: Facebook: Chelsea Football Club
00:17, 13.02.2024
Чете се за: 01:17 мин.

Челси стигна до атрактивен обрат от 0:1 до 3:1 над Кристъл Палас като гост в двубой от 24-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Селхърст Парк".

Домакините поведоха в резултата след гол на Хеферсон Лерма в 27-ата минута, а в началото на втората част Конър Галахър изравни.

В 73-ата минута гостите имаха претенции за дузпа след единоборство в наказателното поле на Кристъл Палас, но съдията не отсъди такава.

В крайна сметка Галахър донесе обрата за състава на Маурисио Почетино в добавеното време на мача. Малко след това Енцо Фернандес оформи крайния резултат.

Така Челси вече се намира на 10-ото място в класирането на първенството с актив от 32 точки. Кристъл Палас е на 15-а позиция с 25.