Черно море с втора победа за деня

22:36, 29.06.2022
черно море втора победа деня
Снимка: ПФК Черно море Варна

Отборът на Черно море записа втората си победа в контролите за деня, след като надигра с 3:1 втородивизионния Етър на стадион "Младост" във Варна.

По-рано през деня варненци спечелиха с 2:1 срещу друг отбор от второто ниво в българския футбол Созопол.

Васил Панайотов даде аванс на "залено-белите" с удар от далечна дистанция в 11-ата минута, а в самия край на първата част Мазир Сула удвои аванса на своя тим с гол от пряк свободен удар.

Матиас Курьор пък направи преднината на "моряците" класическа в 51-ата минута, а до края варненци пропуснаха и още възможности да отбележат.

Отборът на Етър все пак стигна до почетно попадение в 88-ата минута, а негов автор стана Лилян Маринов.