Мариета Христова не е съгласна с начина на управление.
Членът на Управителния съвет на Българската федерация по вдигане на тежести Мариета Христова публикува писмо до председателя на федерацията Стефан Ботев.
Тя подава оставка като член на УС на БФВТ осем месеца след като застана на позицията.
"За съжаление, моите предложения не намират необходимата подкрепа от Председателя на Управителния съвет, но и аз не мога да отстъпя с чиста съвест от това, което смятам за редно да се направи, за да се избегне отново неприятната ситуация, на която сме свидетели през последните години. Не съм съгласна с начина на управление и това не отговаря на моите представи за работа в екип", пише в писмото на Христова.
Ден по-рано, в интервю за БНТ, председателят на централата Стефан Ботев заяви, че не смята да работи със сегашния Управителен съвет на централата.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите