ЦСКА с убедителна победа над Банско в контрола

цска стартира гостуване рома лигата конференциите
Снимка: ПФК ЦСКА
17:09, 06.09.2021

Отборът на ЦСКА победи Банско като гост в контролна среща, която се игра на терените на „Евима“. „Армейците“ водени от треньора Стойчо Младенов победиха 4:1 в мач, който бе част от подготовката на състава в паузата за националните отбори.

Още в 11-ата минута „червените“ поведоха чрез попадение на Жорди Кайседо.

Малко преди почивката Банско, който играе в третото ниво на родния футбол, изравни след грешка на ЦСКА, при изнасянето на топката Венцислав Маламов открадна и преодоля сгрешилия вратар Гуаставо Бусато за 1:1.

ЦСКА поведе малко след почивката, когато Ахмед Ахмедов покачи, а в 55-ата Хамза Чатакович увеличи на 3:1. Последното попадение беше дело на Федерико Варела, който с точен удар оформи крайното 4:1.

Отборът на ЦСКА приема лидера в Първа лига Славия в събота, 11 септември, от 20.45 часа, в двубой от 7-ия кръг.