Даниел Иванов-Аоияма с първа победа в Токио

16:57, 16.01.2018
Чете се за: 00:15 мин.
Бойни спортове
даниел иванов аоияма първа победа токио

Даниел Иванов-Аоияма постигна първата си победа на големия новогодишен турнир по сумо в Токио. В схватка от третия кръг българският сумист спечели срещу Миогирю чрез "йорикири".

Балансът на 31-годишния Иванов до момента е една победа и две поражения.

През 2018 година Аоияма участва в дивизия Джурьо - второ ниво на сумото в Япония.

В четвъртия кръг на турнира Даниел Иванов ще се изправи срещу Кьокошухо, който също е с актив 1-2.

Още Бойни спортове

Световната купа по карате киокушин за юноши и кадети във Варна ще се проведе на 2 юли
13:13, 29.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Ивайло Иванов загуби на старта на Европейското първенство по джудо
16:48, 27.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Марк Христов достигна до репешажите на европейското първенство по джудо в Загреб, но претърпя поражение
17:48, 26.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Янислав Герчев отпадна в осминафиналите на европейското първенство по джудо
20:13, 25.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Българските таекуондисти спечелиха още над 100 медала във втория ден на „Херея Оупън“
14:34, 23.04.2024
Българските национали спечелиха 64 медала на европейското първенство по таекуондо ITF
16:40, 22.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Българските джудисти заеха второ място в класирането по медали на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Сараево
14:44, 22.04.2024
Калина Бояджиева вдъхнови участниците в турнира по олимпийско таекуондо "Херея Оупън"
13:31, 22.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
България триумфира в класирането по медали на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
23:48, 21.04.2024
Президентът Радев откри международния турнир Sofia Karate Open 2024
15:25, 20.04.2024
Служебният министър на младежта и спорта Георги Глушков пожела успех на участниците на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
16:28, 18.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.