За щастие няма пострадали и материални щети
Голямо дърво падна върху пешеходна пътека на крайречния булевард "Марица – юг" в Пловдив.
Произшествието се разминало без щети и пострадали хора, защото точно в този момент на "зебрата" нямало пресичащи граждани или автомобили.

На близката велоалея също нямало движение. Изненадващата ситуация се разигра малко след 13:00 часа и предизвика временно затруднение на движението.
Наложи се противопожарен екип да разреже падналото дърво, а общински служители да изчистят настилката и да извозят дървения материал. Отстраняването на последствията продължи по-малко от час.

Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата