Фулъм нанесе болезнена загуба на Нотингам Форест

Фулъм - Нотингам Форест
Снимка: Facebook: Fulham FC Official
23:56, 06.12.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Фулъм победи с 5:0 Нотингам Форест в двубой от 15-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Крейвън Котидж" в Лондон.

Нигериецът Алекс Иуоби откри резултата в 30-ата минута, а Раул Хименес покачи за 2:0 в 34-ата. Класическото 3:0 направи Хименес в 56-ата, вкарвайки втория си гол в двубоя.

Иуоби също вкара второ свое попадение в мача и четвърто за "котиджърс". Това се случи в 74-ата минута, а крайното 5:0 Том Кеърни в 86-ата минута.

Така Фулъм излезе на 13-а позиция във временното класиране с актив от 18 точки. Нотингам е на 16-о място с 13 като за играчите на мениджъра Стивън Купър това е четвърта поредна загуба.