Звездата на българския тенис Григор Димитров вече научи първия си съперник за турнира във Вашингтон.
Във втория кръг от надпреварата хасковлията ще срещне Иля Ивашка от Беларус. Той победи Егор Герасимов, за да си уреди мач с българския представител.
Очаква се срещата да се състои в четвъртък, 5 август.
Григор Димитров и Иля Ивашка са се срещали в един официален мач до този момент, от който победител излезе българинът. Срещата беше част от програмата на ATP 250 в Женева. На 1/8-финалите по-рано през годината Григор Димитров победи след 6:4, 6:4.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?