За Григор Димитров предстои участие в тенис турнирите в Мадрид и Рим, които се явяват последните му тестове преди Ролан Гарос. Миналата седмица стана ясно, че българинът планира да играе на двойки заедно с Феликс Оже-Алиасим в испанската столица, а днес името му се появи в заявките за надпреварата при тандемите и във Вечния град.
В Рим Григор Димитров за пръв път ще си партнира с Хуберт Хуркач, който може да се похвали с две титли от сериите Мастърс при дуетите. Полякът наскоро спечели трофея в Маями заедно с Джон Иснър. Той има титла на сингъл във Флорида, но по-интересното е, че става шампион на Мастърса в Париж заедно с Оже-Алиасим, така че хасковлията определено може да разчита на сериозна подкрепа до себе си в предстоящите си мачове.
Срещите в Рим се очаква да стартират на 8 май, което е точно седем дни след началото на битките в Мадрид.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско