Старши треньорът на Берое разкри, че без колебания се е завърнал в Стара Загора.
Старши треньорът на Берое Хосу Урибе направи повторен дебют начело на тима при загубата с 1:2 от ЦСКА 1948.
Наставникът твърди, че отборът е конкурентоспособен.
„Съставът е доста различен. Имаме доста млади играчи. Имам много работа с момчетата, но виждам хубави неща. Смятам, че можем да сме конкурентоспособни и можем да покажем и друго лице“, заяви той.
Испанецът разкри, че без колебания се е завърнал в Стара Загора.
„Благодаря на президента Ернан Банато и на изпълнителния директор Пако Сарагоса за това, че помогнаха да се върна отново тук. Всички заедно – клуб и фенове, ще можем да спасим отбора. Много обичам този клуб и искам само добро за него. При първия ми престой видях хубави неща, имаше сплотеност. Когато президентът ми се обади, за да се върна, приех без колебания", каза Урибе.
В Израел посочват испанеца Алберт Риера за основен кандидат за поста старши треньор на Лудогорец
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение