В спор за място на полуфиналите българката ще играе срещу Ашмита Чалиха (Индия).
Българската бадминтонистка Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на единично на международния турнир за жени "International Challenge" в Баку (Азербайджан).
Поставената под номер 3 в схемата българка победи японката Анна Иваки с 21:10, 21:14 за 30 минути и записа втори успех в надпреварата.
В спор за място на полуфиналите Налбантова ще играе срещу Ашмита Чалиха (Индия).
По-късно днес Калояна Налбантова и Христомира Поповска излизат във втория кръг на двойки жени срещу Абигейл Харис и Лизи Толман (Англия).
Ива Ереминова подобри класирането си и завърши седма на европейското първенство в Будапеща
Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на турнир по бадминтон в САЩ
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг