ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Кипър даде съгласие за провеждане на изборите на 4 април

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:57 мин.
По света
Снимка: БГНЕС
Слушай новината
00:00
00:00

Министерството на външните работи на Република Кипър ни уведоми с нота, че властите не възразяват на територията на страната на 4 април 2021 г. да бъде проведен вот за народни представители.

В нотата се обръща внимание, че при провеждането на изборите следва да се предприемат съответните мерки за безопасност, които да осигуряват спазването на необходимата дистанция между участниците в изборния процес, както и недопускането на струпването на много хора, за да се предотврати разпространението на коронавируса. Ползването на маски е задължително във всички затворени пространства, в изборните помещения трябва да има дезинфекционни препарати, а повърхностите и предметите за общо ползване е необходимо да бъдат редовно дезинфекцирани.

В случай на промяна на епидемиологичната обстановка в Кипър е възможно да бъдат въведени и допълнителни ограничителни мерки.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?