Отборът на Левски проведе първата си тренировка от зимния подготвителен лагер в Умаг, Хърватия.
„Сините“ пристигнаха късно в четвъртък в хотела си, който ще бъде база на отбора до 3 февруари.
Заниманието бе основно с топка и продължи около един час. В него участие взеха всички останали футболисти, които старши треньорът Славиша Стоянович определи да се подготвят в Хърватия. Първа тренировка със „синия“ екип направи хърватския вратар Звонимир Микулич.
По индивидиален план се подготвяха Найджъл Робърта и Симеон Славчев.
Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на турнир по бадминтон в САЩ
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема