Лудогорец проведе първа тренировка в базата си в австрийското градче Бад Харинг.
В 19.00 ч. местно време (20.00 ч. българско) Валдас Дамбраускас изведе тима за занимание, което продължи един час.
В тренировката участие взеха всички футболисти с изключение на ангажираните с националните отбори, които ще се присъединят към Лудогорец по-късно.
В петък десеткратният шампион ще тренира двуразово.
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното