Премиерът Бойко Борисов и македонските изпълнители Дац и Александър влязоха в задочни поздравления.
Новата песен на двамата македонци "Корона, чао", в която се използват думи на премиера от негов брифинг, стана тотален хит в социалните медии в югозападната ни съседка.
Рефрен от парчето е вдъхновено от изказване на българския премиер, който по време на брифинг се обръща към журналист с думите: "Не кашляй там".
Борисов качи видеоклип на връщане от инспекция на АМ "Хемус", в която слуша песента, в замяна на което Дац и Александър му благодариха.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си