Изразявам задоволство, че 4 от приоритетите, обявени от Пламен Николов съвпадат с приоритетите на "Изправи се БГ! Ние идваме!". Това заяви Мая Манолова в първи коментар за кандидатурата на Пламен Николов за поста министър-председател.
"Оценявам положително, че г-н Тошко Йорданов обяви, че подкрепата от "Изправи се БГ! Ние идваме!" и "Демократична България" е важна за ИТН, допълни Манолова.
По думите ѝ такова е и очакването на българските граждани - да има правителство на промяната.
Манолова каза, че ще изчакат срещите, които ще проведе кандидатът за премиер с парламентарните групи. Ще искат да чуят ангажиментите му за сроковете, в които да се осъществи съдебната реформа, за начина, по който ще се преизчислят пенсиите, както и за социалната политика.
От ИБГНИ ще вземат окончателно решение дали подкрепят кабинет на ИТН, когато видят окончателния му състав.
Ивайло Вълчев, ИТН: Бюджетът ще покаже кой наистина подкрепя стабилността в управлението
Пенсионните фондове не са пирамида, а гаранция за лична сигурност, посочват в позиция от БАДДПО
Поредният погубен живот: "Ангели на пътя" искат справедливи присъди за шофьорите убийци
Протести и напрежение в Белград - в търсене на справедливост за трагедията в Нови Сад
Над 70 000 къса цигари без бандерол бяха открити при акция в Доброславци