Столичанин откри граната в автомобила си. Колата била паркирана в локалното платно на столичния булевард "Цар Борис III".
Сигналът е подаден 17 минути след 10.00 часа. На място пристигнали няколко екипа, които отцепили района. Автомобилът с гранатата е изтеглен от органите на реда.
Гранатата е била поставена на самото стъкло на автомобила до чистачките. Работи се по няколко версии, като едната от тях е опит за сплашване.
Движението в района вече се осъществява нормално.
Вижте още в прякото включване на Мая Димитрова.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро