Миглена Селишка ще се изправи срещу румънката Алина Вук в първата си схватка в категория до 50 кг на олимпийския турнир по борба в Токио.
В последните 18 месеца двете имат две срещи, като за наша радост и в двата случая победата е била за нашето момиче.
27-годишната Вук обаче вече има едно участие на Олимпийски игри зад гърба си, като освен това тя може да се похвали и с два сребърни медала от световни първенства.
Нашата Миглена Селишка обаче е европейска шампионка от Рим 2020-та, а през тази година остана със среброто от първенството на Стария континент във Варшава.
Пру успех в първата си среща, Миглена ще се изправи на 1/4 финалите срещу победителката от двубоя между Евин Демирхан от Турция и Сария Хилдебрандт от САЩ.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"