Българската състезателка по борба Миглена Селишка се класира за 1/4-финалите на олимпийския турнир в Токио в категория до 50 килограма.
Нашето момиче се наложи по категоричен начин с 6:0 точки над румънката Алина Вук. В последните 18 месеца двете вече се бяха срещали два пъти, като за наша радост третият успех дойде на олимпийския тепих.
Очаква се съвсем скоро, буквално след 20 минути (около 7.00 часа), Миглена Селишка отново да се състезава. На 1/4-финалите тя ще срещне Сара Ан Хилдебранд (САЩ).
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни