Задръствания и натоварен трафик имаше днес на магистрала „Струма“ между Симитли и Благоевград.
Заради свлачище от няколко дни магистралата към София в района на тунел „Железница“ е затворена, а движението се пренасочва по Е-79.
В участъка на свлачището около обяд се образува сериозно задръстване, което наложи от Агенция "Пътна инфраструктура" и "Пътна полиция" да пуснат частично движението по затворената магистрала в посока София.
В късния следобед трафикът се нормализира, а движението по магистралата в района на свлачището отново е спряно.
Обвиняемият за убийствата в Угърчин остава в ареста, реши Окръжният съд в Ловеч
Съдът в Бургас остави в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина 18-годишна украинка
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк