Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада проведе ежегодното си благотворително събитие „Стенли Пъп“, в което участват десетки сладки кученца от приюти, търсещи нов дом.
Кученцата представляват всичките 32 отбора в Лигата. Играят с хокейни играчки върху миниатюрна ледена пързалка с врати и дори има специална наказателна клетка за най-палавите участници.
В кампанията участват и известни хокеисти, а целта е да се насърчи осиновяването на бездомни животни. Организаторите съобщават, че всички кученца от предишните две издания на “Стенли Пъп” вече са намерили своите семейства.
Лов за метеорити в Сахара: Номадски племена търгуват с късчета космически скали
Очаква се прокуратурата да повдигне обвинение на шофьора на тир, причинил тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Слънчево време с изолирани следобедни превалявания ще е времето в четвъртък