Столичният общински съвет с празнично заседание
Столичният общински съвет ще проведе тържествено заседание на 17 септември по повод празника на града. Кметът Васил Терзиев и председателят на градския парламент Цветомир Петров ще връчат отличията „Почетен гражданин на София“ и „Почетен знак на Столична община“.
Тази година със званието „Почетен гражданин на София“ ще бъдат удостоени:
С „Почетен знак на Столична община“ ще бъдат отличени:
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа