Привържениците на Левски заформиха огромни опашки за билети за предстоящия сблъсък с Айнтрахт Франкфурт в четвъртък. От днес пропуските бяха пуснати в свободна продажба, а още от рано привържениците на "сините" се бяха наредили пред касата на Националния стадион "Васил Левски" на ул. Гурко, както и пред касите на стадион "Георги Аспарухов". По непотвърдена информация билетите с изключение на тези за сектор Г са свършили.
Интересът към двубоя е изключително висок и онлайн, където сървърите на фирмата, която разпространява билетите, бяха претоварени и временно не функционираха.
Левски приема Айнтрахт в първи мач от плейофа за влизане в групите на Лига на конференциите. Срещата е в четвъртък от 20:00 часа на "Васил Левски".
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok