Кирил Петков коментира дали такава среща ще има утре в парламента
"Не изпитваме страх, че няма да има разговор. Неизбежно е да си говорим. Ние си говорим спокойно, дори и да си кажем неща, които са проблематични", заяви съпредседателят на "Продължаваме промяната" - "Демократична България" Кирил Петков във връзка с провеждането на лидерска среща.
Относно това дали такава среща ще има утре той коментира: "Утре ще бъдем заедно в зала в парламента. Когато колегите са готови, не бягаме от разговори".
По-рано днес премиерът Николай Денков каза, че трябва да има лидерска среща.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си