ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Пускат 24-часова винетка
Чете се за: 03:05 мин.
Алексей Навални е бил отровен, съобщи вдовицата му Юлия
Чете се за: 04:27 мин.
Патриархът: Вярата, надеждата и любовта - няма нещо...
Чете се за: 01:32 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Почина Бо, кучето на Барак Обама и звезда на Белия дом

bnt avatar logo от БНТ , Източник: БГНЕС
A+ A-
Чете се за: 01:15 мин.
По света
почина кучето барак обама звезда белия дом
Слушай новината

Бо, кучето на Барак Обама, което се превърна в звезда на Белия дом, почина в събота от рак, съобщи бившият американски президент, припомняйки неговото "нежно и постоянно присъствие в живота ни".

Обама бе обещал на двете си дъщери Малия и Саша, че ще могат да имат куче след победата му на изборите през 2008 г. и така Бо влезе в семейството.

"Днес семейството ни загуби истински приятел и верен спътник“, съобщи бившият президент в "Туитър", който публикува свои снимки с кучето си, както и с децата си.

Черно-белият Бо от породата португалско водно куче бе подарък от сенатора Едуард Кенеди на семейство Обама, припомня Агенция Франс прес.

Той се появяваше редовно на събития в Белия дом, присъстваше на срещата с папата, посещаваше деца в болница и летеше с президентския самолет Air Force One.

"На цялото ни семейство Бо ще липсва много“, написа бившата първа дама Мишел Обама в Инстаграм.

СНИМКИ: БГНЕС

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?