Крилото на Манчестър Сити Риад Марез подписа нов договор с "гражданите". Алжирецът ще остане на "Етихад Сетейдиъм" до лятото на 2025 година.
Марез премина в Сити през лятото на 2018 година, като с "небесносините" спечели три титли на Англия, три пъти Купата на Лигата и веднъж ФА Къп. Той е шампион и с Лестър от 2016 година.
"Изключително щастлив съм, че подписах нов договор. Всяка секунда в този клуб бе страхотна за мен и се радвам, че ще продължа да бъда част от този невероятен клуб. Аз също помогнах за част от успехите и никога няма да забравя тези четири сезона. Нашата обща цел е да продължим да печелим", каза той пред клубния уебсайт на "гражданите".
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Ерлинг Холанд и Килиан Мбапе повеждат Норвегия и Франция в сблъсъка на група "I"
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души