Треньорът на Левски - Славиша Стоянович даде своето мнение след контролата с Подбескидзе и заяви, че "сините" трябва да намерят баланс в играта си.
"Беше труден период за нас. Радвам се, че имахме сила. Имахме трудни тренировки през седмицата. Утре е ден за почивка и после пак работа. Бяхме по-добри в атака през първата част и по-концентрирани в защита през втората. Трябва да намерим баланса. Имахме положения през първото полувреме за гол, но и допускаме такива. През втората част стана обратното. Създадохме по-малко, но бяхме по-добре в защита. Трябва да работим спокойно и да намерим най-добрата схема за игра. Трябва много, много работа. Не мога да кажа за играча на проби. Със сигурност не е физически подготвен. Има качества. Ще помислим. Хубаво е играчите да идват на място. По снимки и през "YouТube" не става. Трябва да сме умни в привличането на футболисти. Не сме близо до избистрянето на стратовия състав. Бързо се надявам да имаме на всяка позиция по двама качествени играчи", добави той.
Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на турнир по бадминтон в САЩ
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели