Спас Хаджиев донесе бронзов медал за България от световното първенство по ММА

спас хаджиев донесе бронзов медал българия световното първенство мма
09:57, 05.08.2023

Спас Хаджиев спечели бронзов медал от Световното първенство по ММА юноши до 18 години в Абу Даби, ОАЕ.

В третия състезателен ден на световното първенство, след две убедителни победи, състезателят на Българска федерация по ММА и СК “Берое” - Стара Загора бе на крачка от финала, но в полуфиналната си битка загуби от украинеца Денис Лушпаев и остана с бронзов медал в категория до 93кг.

„Изключително се радвам за Спас и неговия личен треньор Ивайло Георгиев. Този медал е заслужено признание за тяхното постоянство и огромния труд, който всекидневно полагат в залата. Надявам се техния успех и световната титла на Мартин Петков от предния ден да бъдат вдъхновение за останалите ни бойци, които днес ще излязат на световното“, каза председателят на БФ ММА Станислав Недков.

Във втория състезателен ден Мартин Петков завоюва световна титла. 15-годишният боец от СК Берое (Стара Загора) постигна четири победи и взе златото в категория до 77 килограма.

Георги Глушков присъства на третото издание на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“
Чете се за: 01:42 мин.
Аликанте и Константин Костадинов започнаха със загуба на четвъртфиналите в испанската Leb Oro
12:47, 18.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Спортни новини 18.05.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 18.05.2024
Гледайте финала на европейското първенство по футбол за девойки до 17 години от 17:50 ч. по БНТ 3
12:05, 18.05.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Българските успехи в Монреал 1976 в поредицата "Истории от Олимпийските игри"
11:50, 18.05.2024
Чете се за: 03:22 мин.
Тодор Батков пред БНТ: Не пледирам Сираков да напусне, но той трябва да се разбере с всички фракции (ВИДЕО)
11:28, 18.05.2024
Чете се за: 03:07 мин.
Петър и Владимир Величкови в предаването "Аз съм"
11:24, 18.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
"БНТ зад кадър": Тихомир Игнатов: Журналистиката трябва да бъде от страната на светлината и да променя обществото към по-добро