Старши треньорът на Крумовград Станислав Генчев говори след равенството 0:0 при гостуването на Ботев Враца.
„Добър мач за нашия отбор. Ние сме отборът, който трябва да съжалява повече. Създадохме повече положения, владеехме инициативата. Имахме ситуации, в които да вкараме гол, но пропуснахме. Поздравявам момчетата. Надявам се контузията на Алекс Колев да не е тежка. Сблъска се с вратаря на съперника и не може да стъпи на крака си. Нямаше го и Серкан Юсеин. Това наруши ударната ни мощ. Трябва да се справяме с наличния потенциал", каза специалистът.
"Мисля, че тази серия трябва да успокоява играчите, а не да вкарва напрежение. Няма как случайно да се стигне до такава серия - 6 победи и 4 равенства. Това трябва да им дава самочувствие. Сигурен съм, че серията ще продължи. Противниците, срещу които играем, не ни превъзхождат. Ако играем нашата игра, можем да ги победим“, добави Генчев.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг