На 1 март 2026 г. София е домакин на Първия музикален фестивал за деца и младежи "Здравей, София!" 2026 – мащабно културно събитие, насочено към развитието и популяризирането на детското и младежкото музикално творчество в България.
Финалът на Фестивала ще се проведе в НДК – зала 11, като кулминацията ще бъде тържествен Гала концерт-спектакъл.
Във финала на Конкурса за изпълнители "Здравей, София" 2026 участват близо 100 деца и младежи.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите