Старши треньорът на Ботев Враца похвали характера на своя колектив.
Старши треньорът на Ботев Враца Тодор Симов остана доволен от равенството 0:0 у дома срещу ЦСКА 1948.
„Много добре се бяхме подготвили как да противодействаме на ЦСКА 1948. Ако бяхме развили малко по-добре ситуациите в края на мача, дори можехме да се поздравим с успеха. Може би там ни липсваше увереност", заяви специалистът.
"Последните мачове са доказателство, че кондиционно отборът, все пак се събира умора, имаме повече мачове, но основното нещо е страхотен характер, което компенсира всичко друго", добави той.
"Допуснахме доста неточности в защита, удари към вратата, но можем да поздравим Митко Евтимов за един блестящ мач“, заключи Тодор Симов.
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия