Торино взе лесни три точки при гостуването на Лече

торино взе лесни три точки гостуването лече
15:47, 12.03.2023
Чете се за: 01:25 мин.

С два гола преди почивката Торино спечели с 2:0 гостуването си на Лече и излезе поне за няколко часа на седмото място в класирането на италианската Серия "А".

"Биковете" вкараха головете си в рамките на три минути в средата на първата част. В 20-ата Стефан Синго се разписа след страхотен пробив на Алексей Миранчук по лявото крило, а 180 секунди по-късно Антонио Санабрия удвои.

В 33-тата минута старши треньорите на двата отбора - Марко Барони на Лече и Иван Юрич на Торино, бяха изгонени с червени картони от главния съдия Жуан Лука Саки заради разправия помежду си.

През второто полувреме Лече хвърли усилия в атака в търсене поне на почетен гол, но стражът на гостите Ваня Малинкович-Савич бе непробиваем.

В класирането Торино е седми с 37 точки от 27 мача. Лече е на 15- о място с 27 точки.